Veze te ziera me majonez

Perberesit:

* 3 veze te ziera
* majonez
* piper i zi

Te verdhat e vezeve perzijini me majonez dhe piper te zi. Pastaj me kete mase mbushni perseri vezet. Mund ti zbukuroni me majdanoz.
Ju befte mire.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Sallatëra

Don't Miss! random posts ..