Supë me kërpudha

Supë me kërpudhaPërbërësit:

-7-8 kërpudha
-vaj ulliri
-1 qepë e kuqe
-1 vezë
-3 lugë jogurt
-2 lugë brokoli
-pluhur hudhre
– koper
-erëza

Përgatitja:

Të gjithë përbërësit zihen së bashku, përveç vezës dhe jogurtit që përzihen së bashku dhe shtohen pas 15 minutave.

Të gjitha këto së bashku zihen për 20 deri në 30 minuta. /KP/

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Supa

Don't Miss! random posts ..