Salce kosi me mjalte

Perbersit:

Në një filxhan çaji hedhim 4 lugë gjelle salcë kosi. Pastaj shtojmë 1 lugë kafeje me mjaltë. I përziejmë mirë dhe mund ta përdorim.

Është shumë e mirë për në mëngjes.

Masa e përshkruar më lartë është për një person.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Salca

Don't Miss! random posts ..