Salce kosi me ereza

Perbersit:

*1 gote salce kosi
*2 thelpinj hudher
*koper
*menderz (nenexhik)
*kripe

Perzini mire gjithe perberesit e mesiperm, dhe lereni te prese per 15 minuta ne frigorifer.
Zbukurojeni me majdanoz.
Ju befte mire.

RECETA TË NGJASHME


Article Tags:
Article Categories:
Salca

Comments

Don't Miss! random posts ..