Rosto role

Perberesit:

-4 feta rostoje vici
-4 pika salce worcester (lloj salce)
– 1 luge kecap
-4 luge majonese
– bishta qepe te njoma
-gjethe te fresketa spinaqi
-sallate orizi

Pergatitja:

Perzini kater luge majonese, nje luge kecap dhe 3-4 pika Worcester. Lyeni fetat e rostos me salce, duke ndare tek cdonjera pak sallate orizi, rrutullojini dhe lidhini me bishtat e qepeve. Zbukurojeni pjaten me gjethe spinaqi te fresketa dhe me pika majoneze.

Article Categories:
Receta me mish viqi

Don't Miss! random posts ..