Rolladë me keksa

Rolladë me keksa6 ve zë
6 lugë sheqer
1 lugë kakao. Merrni vezët dhe përzieni me mikser.

Merr 1 margarinë e shkrini dhe hidhni 500 gr. keksa të copëtuar Petit Beure.
E mbështjellni si rolladë në cellofon dhe e futeni në friz.

RECETA TË NGJASHME


Article Tags:
Article Categories:
Embëlsira

Comments

Don't Miss! random posts ..