Recetë për ushqim natyral për foshnja

Recetë për ushqim natyral për foshnjaPërbërësit:

-Brokoli

-Karota

-Djathë

Brokolin dhe karotat i zieni në avull derisa të zbuten (10 deri në 15 minuta). Perimet e zbutura i vendosim në mikser me pak ujë dhe i grijmë derisa të fitohet një masë e lëngshme. Masës ja shtojmë edhe një fletë të grimcuar djathi.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Këshilla

Don't Miss! random posts ..