Qull me arra

Perberesit per 7 persona:
7 kofshe pule

5 luge miell

8 arra te ngrire imet
5 thelbinj hudher te shtypura
Pergatitja:
Ziejme kofshet e pules ne nje tigat skuqim miellin me hudher dhe arrat deri sa te marre ngjyre te erret pastaj hedhim kofshet dhe lengun e kofsheve sa te marre 2 vale dhe e heqim ,shoqerohet me buke misri!
Ju befte mire!

RECETA TË NGJASHME


Article Tags:
Article Categories:
Gjellëra

Don't Miss! random posts ..