Pija kundër stresit dhe ankthit

Pija kundër stresit dhe ankthitKjo limonadë me livando redukton stresin dhe ankthin.

Tashmë është e pranuar gjerësisht se livando mund të ndihmojë në uljen e ankthit, redukton simptomat e depresionit dhe vepron si një katalizator për t’ju vendosur në gjumë. Pra, nëse ju ndiheni të shqetësuar, ose jo në humor, limonada me livando mund të jetë zgjidhje për problemet tuaja.

Përbërësit:

1 filxhan mjaltë i papërpunuara

12 gota ujë të pastër

1 pikë vaj esencial livando

lëng limoni

Përziejini të gjithë përbërësit së bashku. Shtoni më shumë ujë ose mjaltë të papërpunuara nëse është e nevojshme.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Pije

Don't Miss! random posts ..