Pasta me ton

Përbërësit :

  •  2 kokrra veze,
  •  2 patate
  •  1 qepe e vogel
  • Krip

Iziejme makaronat..si cdo here tjeter..nderkohe ne nje tigan hedhim tonin e peshkut dhe domatet e grira dhe i trazojme per rreth 5 min me pas ia shtojme kete makaronave duke i trazuar bashk te gjitha…ju beft mire..eshte shum e thjesht.

Article Categories:
Pasta

Don't Miss! random posts ..