Mufin me shije për një mëngjes të shpejtë

Mufin me shije për një mëngjes të shpejtëBrumit klasik me miell, vezë,maja dhe vajë, mund t’i shtoni çfarë të dëshironi.

Një alternativë mund të jetë me ullinj, djathë dhe bajame. Një tjetër me një zarzavat të preferuar si kungulli, spinaqi apo domatet.

Mos harroni erëzat por jo në doza të forta sepse është ende mëngjes.

Article Categories:
KEK & Biskota

Don't Miss! random posts ..