Mish qingji me proshutë

Mish qingji me proshutë Përbërësit :

-200 g proshutë Hako,
-30 brinje të vogla të gatshme,
-3-4 degë kopër,
-djathë i njomë i prerë në copa.

Përgatitja: Brinjët i presim në mes dhe aty vendosim 1/2 fetë proshutë, pak djathë të njomë dhe nga një degëz kopër. Vendosen në pjatë dhe zbukurohen sipas dëshirës.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Specialitete me mish

Don't Miss! random posts ..