Mish pule dhe 40 thelpinj hudhre!

MishShikojeni videon dhe gatuani vetë këtë ushqim fenomenal. E gjitha që duhet të bëni është që të ndiqni atë që ndodh në këtë xhirim, transmeton Telegrafi.

Përbërësit:

▪ 1 zog pule
▪ rreth 50 g gjalpë
▪ 40 thelpinj hudhre
▪ gjysmë luge e vogël kripë
▪ një e katërta e lugës piper të zi
▪ 1 degëz rozmarine

Article Categories:
Receta me mish Pule

Don't Miss! random posts ..