Milk-shake me akullore

Milk-shake me akullorePërbërësit:

-1 filxhan kafeje akullore me luleshtrydhe

-1 filxhan çaji luleshtrydhe

-1/4 filxhan çaji qumësht

Përgatitja:

Përziejmë akulloren me luleshtrydhe, luleshtrydhet dhe qumështin derisa të bëhet një masë homogjene. Pijen e shërbejmë në një gotë të cilën e kemi futur më parë në frigorifer.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Pije

Don't Miss! random posts ..