Meze me speca

meye5 speca te gjate
500 ml hopla
pak vaj

Specat piqen dhe ju heqet levorja , ju vendosim brenda nga pak kripe dhe i fergojme ne nje tigan nga te dy anet pasi te jene ferguar mire ju hedhim hopla dhe i leme ne zjarr te ngadalshem edhe per 20 min deri sa lengu te behet i trashe.

RECETA TË NGJASHME


Article Tags:
Article Categories:
Gjellëra

Don't Miss! random posts ..