Mandarina sunrise

Perberesit:

-3 mandarina
– rrush i kuq
– 1 gote vere e thate
– Shurup shege

Pergatitja:

Shtrydhni 3 mandarina, me pas filtroni lengun me nje kullejse dhe hidheni ne nje gote. Me pas hidhni veren e thate dhe disa pika shurup shege dhe dekorojeni me rrush te kuq.

RECETA TË NGJASHME


Article Tags:
Article Categories:
Pije

Don't Miss! random posts ..