Luftoni stresin me lëng shege

Luftoni stresin me lëng shegeShkencëtarët e universitetit të Edimburgut kanë zbuluar se shega ndihmon për të luftuar stresin duke qenë një burim i pasur antioksidantësh.

Nëse ju konsumoni 500 ml lëng shege çdo ditë për dy javë rresht, humori juaj do të përmirësohet dhe stresi do të pakësohet. Është mirë që njerëzit të konsumojnë lëng shege, pasi ajo iu heq stresin dhe iu jep energji.

RECETA TË NGJASHME


Article Tags:
Article Categories:
Pije

Don't Miss! random posts ..