Long Island Beach Tea

 

Perbersit:

-2 cl vodka
-2 cl xhin
-2 cl contreu ose Triple Sec
-2 cl Peach Tree (vodke holandeze nga pjeshka dhe limoni)
-4 cl leng limoni

I shtohet edhe leng boronice, dhe e gjitha kjo perzihet ne Hurricane gote me shume akull. Dekorohet me limon.

RECETA TË NGJASHME


Article Tags:
Article Categories:
Pije

Don't Miss! random posts ..