Kunguj me hudhra

Marrim një pijatë të thellë. Hedhim 3 lugë vaj ulliri, 1 lugë uthull, grijmë një hudher imët, peper, kripë. Pastaj presim kungujt në feta të rrumbullakta, i skuqim në tigan. Pas skuqjes i vendosim në një picetë për të thithur vajin, dhe hidhni në një pijatë

Një pijatë e shijshëme dhe shumë dekorative.

P.s Ja vlen t’a provoni!

RECETA TË NGJASHME


Article Tags:
Article Categories:
Gjellëra

Comments

Don't Miss! random posts ..