Kos natyral me drithëra dhe reçel manaferre

Kos natyral me drithëra dhe reçel manaferrePërbërësit: Kos natyral, drithëra ose corn flakes, reçel manaferre.

Përgatitja: Hedhim kosin në një gotë, mbi të drithërat dhe në fund reçelin e manaferrave.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Pije

Don't Miss! random posts ..