Kokteji me mandarinë dhe shampanjë

Kokteji me mandarinë dhe shampanjëPërbërësit:

*1 liker mandarine , si Mandarine Napolean

*Shampanjë

*Lëvozhgë mandarine, për garniturë

Përgatitja:

Hidh likerin në një gotë shampanje mbi të vendosni shampanjë. Zhvisheni mandarinen duke prerë një lëvozhgë dekoruese si në foto dhe vendoseni butësisht në koktej.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Pije

Don't Miss! random posts ..