Koktej Sangria

Koktej SangriaPerbersit

1 Shishe verë të kuqe

1 Gotë të çajit lëng të ananasit

1 Gotë të çajit lëng portokalli

1 Gotë gjin

1 Gotë rum

2 Gota të çajit sheqer të zi

dhe duhet t’i copëtoni disa portokaj dhe limona.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Pije

Don't Miss! random posts ..