Kokteil Paradise Sun

Perberesit:

*4 ml  leng ananasi
*4 ml  leng guaiava (lloj fruti)
*4 ml leng portokalli
*4 ml nektar banane

Pergatitja:

Perzijini te gjithe ingredientet ne nje shaker dhe tundini per per 5 sec. Me pas hidhini ne gote dhe servireni.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Pije

Don't Miss! random posts ..