Kokteil China Town

Perberesit

*1/2 ml martini te bardhe
*1 ml leng frutash
*1/2 ml leng mangoje
*disa pika limon
*disa pika leng pjeshke

I fusim ne shaker te gjithe ingredientet dhe i perziejme per 30 seconda. E hedhim ne goten e dekoruar.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Pije

Don't Miss! random posts ..