Havai tost

Përbersit:

-6 feta te holle buke te bardhe
-6 feta te holle proshute (sallami)
-6 feta ananasi(komposto)
-6 feta te holla kackavall i bute
-6 kokrra qershi

1.Mbi fetat e bukes vendosen me radhe : proshuta(ose sallami),ananasi,kackavalli dhe ne qender kokrra e qershise.
2.Futen ne furre per 15 min dhe sherbehen te nxehta.

RECETA TË NGJASHME


Article Tags:
Article Categories:
Brumëra

Don't Miss! random posts ..