Gin Cooler

Perbersit:

-4 pjesë gin (60 ml)
-1/2 luge sheqer
-ujë mineral i gazuar
-lëkurë limoni


Në një gotë të lartë të ftohur më parë, shkrini sheqerin në gin. Shtoni kubikë akulli dhe mbusheni me ujë mineral. Përziejeni dhe dekorojeni me lëkurën e limonit.

RECETA TË NGJASHME


Article Tags:
Article Categories:
Pije

Don't Miss! random posts ..