Fasule me perime

Fasule me perime Përbërësit:
-Fasule
-1 Domate
-1 Qepë
-1Spec
-2 Karota

Përgatitja: Në momentin që zihen fasulet, hidhet një kokërr domate, një kokërr qepë, një spec dhe dy karota. Pasi ziejnë bashkë me fasulet, domatja, qepa, karotat dhe speci bëhen në mikser duke i grirë dhe hidhen tek fasulet. Pasi të gjitha ziejnë janë gati për t’u ngrënë.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Gjellëra · Vegjetariane

Don't Miss! random posts ..