Dhalle

Perberesit:

-3 gota uji kos,
-3/4 gote uje,
-1 luge te vogel me kripe.

Pergatitja:

Per te bere nje dhalle te mire qe shkon mire ne cdo kohe, une veproj keshtu: hedh te gjithe perberesit ne mikser dhe i punoj me shpejtesi per 35-40 sekonda.
Sherbehet e ftohte dhe shkuma qe krijohet siper eshte e mrekullueshme.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Pije

Comments

Don't Miss! random posts ..