Coktails Valentina

Perbersit:

5/10 suko mandarine

2/10 martin i bardhe(no martiny no party)

3/10 campari

3 feta limon

copa akulli me manaferra

Pergatitja:

Tundim perberesit ne nje tas te mbyllur(shaker) dhe i hedhim neper gota.Siper veme copat e portokallit,Perpara se te sherbejme pa harruar edhe copat e akullit.

RECETA TË NGJASHME


Article Tags:
Article Categories:
Pije

Don't Miss! random posts ..