Bukë me salmon dhe piper të kuq

Bukë me salmon dhe piper të kuqPërmbajtja:

*disa feta buke integrale

*salmon i tymosur

*djathë i butë për lyerje

*pak piper i kuq

*rukola dhe domate qershizë për dekorim

Përgatitja:

Lyeni fetat e bukës me djathë të butë dhe siper tyre vendosni fetat e salmonit të tymosur. Shtoni piperin e kuq, dekorojeni sipas dëshires dhe shërbejeni.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Brumëra

Don't Miss! random posts ..