Bukё e mbushur me kaçkavall dhe qepё tё njoma

Bukё e mbushur me kaçkavall dhe qepё tё njomaJa çfarё do ju nevojitet: Njё bukё rrumbullake

Kaçkavall sipas dёshirёs

Gjysmё filxhan me qepё tё freskёta tё karamelizuara
2 lugё gjalpё tё shkrirё
1 lugё paprika
1 lugё pluhur hudhёre
1 lugё pluhur qepe
1 lugё rigon
Pak piper tё zi

Kripё Nё videon e mёposhtme do tё shikoni mё qartё tё gjithё procedurёn e pёrgatitjes sё saj.
Ju bёftё mirё!

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Brumëra

Don't Miss! random posts ..