Brusketa me perime dhe përshutë

BrusketaNë ditët e nxehta, brusketat e ftohta janë zgjidhja më e shpejtë dhe më e mirë.

Përveç të tjerash, janë edhe të shëndetshme për të kaluar darkat. Këto brusketa mund t’i përgatisni me feta kungulli të pjekur, domate qershi, ullinj dhe proshutë Hako. Nëse doni, mund të shtoni edhe pak djathë të bardhë. Në fund rregulloni shijen me kripë, piper dhe vaj ulliri.

Article Categories:
Pica

Don't Miss! random posts ..