Brusketa integrale

Brusketa integralePërbersit:

-Bukë integrale në feta,
-salcë kosi e përzier me kastravec të grirë,
-vaj ulliri,
-pak hudhër,
-kopër,
-kripë dhe piper,
-djathë parmixhan në copa të vogla të holla,
-kastravec në feta,
-proshutë.

Mjafton të prisni bukën në feta të holla dhe ta shoqëroni me përbërësit e mësipërm.

RECETA TË NGJASHME


Article Categories:
Brumëra

Don't Miss! random posts ..