Bonbon me maskarpone

Bonbon me maskarpone dhe arre kokosi
Perberesit:
250 gr maskarpone,

3 luge sheqer,
lajthi,
arre kokosi te grire per lyerje.
Pergatitja:
Perziejme mire maskarponen me sheqerin e pastaj me duar krijojme topa te vegjel, te cilave u fusim ne mes nga nje lajthi. I lyejme mire me arre kokosi dhe para se ti servirim, i leme te pakten 1 ore ne frigorifer.

RECETA TË NGJASHME


Article Tags:
Article Categories:
Embëlsira

Don't Miss! random posts ..