Biskota me kokos

Përbërsit:

-2 veze,

-1 margarinë,

-1 pako kokos,

-3 filxhan sheqer,

-1 bakin, miell sipas nevojës.

Përgatitja: Brumi trashet si për llokuma, shtrihet peta dhe pastaj ngahet me figura. Pasi që të piqet përmillen keksat me sheqer pluhur.

Article Categories:
KEK & Biskota

Comments

Don't Miss! random posts ..