Si të dekoroni pjatat tuaj për raste të veçanta

Ta zeme se keni te ftuar neser miq ne shtepine tuaj per nje rast te vecante.

Per raste festash apo per ndonje ceremoni familjare doja te ndaja me ju ca gjera qe do benin te vecante aperon tuaj.

 

 

Kategoria:
Këshilla

Komentet

 • enri

  shum te bukura vertet te mahnitshme….

 • mariana

  fantastike

 • rrezona

  te pa besusheme

 • dona

  shum te bukura fantastike

 • fitore

  Super,definitivisht shume me rendesi eshte çeshtja e dekorimit,sado te shijshme dhe te ushqyeshme te jenë shujtat,pa dekor nuk besoj se kane shume vlerë

 • dita

  shum e bukur ,e perkryer ,fantastike.

 • ardita

  SHUM TE MIRE TE MANITSHME FATASTIKE

 • shpresa

  Ju lumt, mire kishte me qene me shume forma se vertet eshte e drejt dhe e nevojshme per kuxhinjeret tona qe u mungon ideja e servirimit te paragjeles

 • fidi

  po mire shume met verte amo nuk po vreht shume mendoj kishte me qen me mire sikur tihs kon ma afer se nuk po e dijme me qka eshte ber dekorimi ashtu ok ju lumt

 • Sara

  Bravo ,me pelqen estetika ne servirjen e ushqimit ,me te vertet fantazi Artisti shume e bukur!

 • arbina

  shum mir po kishte qene memire me dit se me cka jan te servirura se nuk shifen shum qarte gjithsesi bravo

 • spartak

  e perkryer….. shum te bukura…..e mendoj ai qe di nga guzhina di edhe ti serviri ato……. bravo.

 • aida

  ishin tw mrekullueshme mmmmmmmmmm

 • jona

  nje krijim i mrekullueshem bravoooooooooooooooooooooooo

 • niky

  Sh bkr ver8 te vecanta

 • romina

  vertet shum te bukura te mrekullueshme do ti provoj patjeter

 • romina

  vertet shum te bukura te mrekullueshme

 • lorisa

  e perkryer bravo shum pom pelqejn

Mos i humb! Receta të ndryshime ..