Rolladë me keksa

Rolladë me keksa

Rolladë me keksa6 ve zë
6 lugë sheqer
1 lugë kakao. Merrni vezët dhe përzieni me mikser.

Merr 1 margarinë e shkrini dhe hidhni 500 gr. keksa të copëtuar Petit Beure.
E mbështjellni si rolladë në cellofon dhe e futeni në friz.


E keni provuar këtë reçetë? Votojeni sipas preferencës tuaj!
1 yll2 yje3 yje4 yje5 yje6 yje7 yje8 yje9 yje10 yje (5 vota, mesatarja: 7.40 prej 10)
Loading...
  • adelina salihu

    shum emir kana kjo recet anuk ka ma shum veq qekjo esht kaq thjesht a

  • adelina salihu

    ju bufte mir ju lumshin duart