Pite me djath

Pite me djath

Perberesit:

-5 ve,

-djath i grimcuar,

-kajmak ose ajke ,

-kripe, yndyre bimore

-1 kg pete per pite

Pergjatitja: I tund vete me te gjitha keto edhe fillon me i hap pete ne tepsi , nje pete e hedhe e bene me yndyre bimore dhe mandej e hedhe peten tjeter edhe e lyen me vyndyre bimore dhe keshtu e bene deri ne peten e fundit .


E keni provuar këtë reçetë? Votojeni sipas preferencës tuaj!
1 yll2 yje3 yje4 yje5 yje6 yje7 yje8 yje9 yje10 yje (8 vota, mesatarja: 6.13 prej 10)
Loading...
 • kledi

  sa shkurt i bini me keto receta !!!!!!!!

 • rrezona

  faliminderit per ket reqet eshte shum e mir nena gatuan shpesh me pelqen

 • ina

  mund te tregoheni pak me te qarte,jo kaq shkurt.

 • lindnora

  shum e mir