Long Island Beach Tea

Long Island Beach Tea

 

Perbersit:

-2 cl vodka
-2 cl xhin
-2 cl contreu ose Triple Sec
-2 cl Peach Tree (vodke holandeze nga pjeshka dhe limoni)
-4 cl leng limoni

I shtohet edhe leng boronice, dhe e gjitha kjo perzihet ne Hurricane gote me shume akull. Dekorohet me limon.


E keni provuar këtë reçetë? Votojeni sipas preferencës tuaj!
1 yll2 yje3 yje4 yje5 yje6 yje7 yje8 yje9 yje10 yje (1 vota, mesatarja: 10.00 prej 10)
Loading...
Fatal error: Allowed memory size of 2147483648 bytes exhausted (tried to allocate 1000000000033 bytes) in /home/receta/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 395