Havai tost

Havai tost

Përbersit:

-6 feta te holle buke te bardhe
-6 feta te holle proshute (sallami)
-6 feta ananasi(komposto)
-6 feta te holla kackavall i bute
-6 kokrra qershi

1.Mbi fetat e bukes vendosen me radhe : proshuta(ose sallami),ananasi,kackavalli dhe ne qender kokrra e qershise.
2.Futen ne furre per 15 min dhe sherbehen te nxehta.


E keni provuar këtë reçetë? Votojeni sipas preferencës tuaj!
1 yll2 yje3 yje4 yje5 yje6 yje7 yje8 yje9 yje10 yje (3 vota, mesatarja: 7.00 prej 10)
Loading...