Antipaste per femije

Kapelja: Sallam i prere me gershere ne formen e kapeles

Fytyra: Biskota te thata te rrumbullakta

Mjekrra: Vendosim pak gjize pa kripe (rikota) me ndihmen e nje xhepi pasticerie. Te njejten gje bejme edhe midis kapeles dhe fytyres.

Mustaqet: copeza selinoje

Syte dhe hunda

Kategoria:
Brumëra

Mos i humb! Receta të ndryshime ..